Vlasová kosmetika Davines

 Milé zákaznice..od prosince 2016 se můžete těšit na novou luxusní vlasovou kosmetiku davines...www.davines.cz

    

O Davines

Společnost byla založena v Parmě v Itálii v roce 1983 v rodině Bollati, Davines začal jako výzkumná laboratoř, vyrábějící produkty vysoké kvality pro péči o vlasy pro renomované kosmetické firmy na světě. Po deseti letech zdokonalování našich zkušeností, jsme vytvořili naši vlastní vlasovou značku, Davines,  výhradně pro salóny. Od počátku jsme se zaměřili na tvorbu kvalitní produktů, které jsou vědecky navrženy pro práci, kde vyjádřují osobitý styl a ducha.

Milujeme věci, které odrážejí jednoduchost a harmonii, protože jejich krása je vždy moderní. A i když jsme v symbiíze s dnešní dobou, vytváříme koncepty a výrobky, které jsou určené pro to, aby se staly klasickými i nadčasovými.

V Davines si troufáme dělat to, v co věříme, a nikoli v souladu s hlavním proudem, tak aby intuice definovala naši cestu. To nám dává svobodu rozvíjet koncepty a výrobky, které jsou originální, autentické a citově spojené s lidmi. Naše práce je přemýšlivá rovnováhu látek a stylu, přírody a vědy, lidí a ducha.
Davines je zastoupen ve více než 75 zemí, v tisících salonů a stovek a stovek nadšených kadeřníků.
I když budeme i nadále růst, se sídlem v Parmě, New Yorku, Paříži, Londýně a Mexico City, jsou naše kořeny pevně zasazeny v našich začátcích jako rodinné výzkumné laboratoři vedené stejnou touhou po kvalitních výrobcích s autentickým přístupem a nadčasovým odvoláním.

Davines používá pouze obnovitelné zdroje energie.

Inovativní permanentní krémová barva s použitím technologie Vibrachrom, která nebyla nikdy dříve použita v kosmetickém světě. Vlasům dodává hloubkovou regeneraci a extra lesk, dlouhotrvající barvu, která lépe proniká do vlasové struktury. S nižším obsahem amoniaku, ideálně kryje bílé vlasy, mění barevné tóny.

Aktivní přírodní složky:

FOSFOLIPIDY - Aktivní složka, která nikdy dříve nebyla použita v kosmetickém průmyslu, díky níž vzrůstá propustnost pigmentu do vlasové struktury. Vlasy se více lesknou a sjednocuje se barva rovnoměrněji i na porézních a bílých vlasech. V rámci výzkumů v textilním světě bylo objeveno, že fosfolipidy zvyšují intenzitu barvy.

PEČUJÍCÍ PRVEK BOHATÝ NA OMEGA-9 (ω-9) - zajišťuje tvorbu lipidového filmu, který chrání, uhlazuje a vyživuje vlasy posilováním vnitřního a vnějšího lomu světla. Omega-9 je odvozená přírodní mastná kyselina extrahovaná z rostliny zvláště bohaté na tento prvek a zároveň poskytuje výživu a elasticitu vlasům.

PROTEINOVÝ EXTRAKT Z QUINOI - zvyšuje barevnou stálost, minimalizuje oxidační stres díky bohatému složení aminokyselin a zvyšuje lesk vlasů. Quinoa, která byla vybrána pro produkci barev je pěstována v Peru a respektuje místní populaci a území.

Bez PPD (p-fenylendiaminu) a parabenů