Manikúra, pedikúra a modeláž nehtů

Jana Adámková
tel.: 725 656 185
IČ: 76675874  e-mail: salon.adriane@seznam.cz
   
P r o v o z n í    d o b a

Pondělí, středa a pátek:   dle objednání

Nabídka služeb:

Klasická mokrá manikúra:

Služba pro ženy, ale i muže.  Nejvýznamnější a také dlouho prováděným postupem je tvz.  "mokrá manikúra". Spočívá v zakrácení a zapilování nehtů, poté se konečky prstů namočí do "manikúrní lázně", kůže okolo nehtu změkne a dá se ošetřit.

! ! ! NIKDY SE KŮŽIČKA KOLEM NEHTU NEODSTRAŇUJE! ! !
Volný okraj nehtu se vyčistí a poté se nehty vyleští leštičkou a kůže se ošetří olejíčkem.

Klasická suchá manikúra:

Tato metoda se hodně podobá mokré manikúře. Nehet se zakrátí a zapiluje, na nehty se nepoužívá manikúrní lázeň, ale změkčovací přípravek. Poté se zatlačí kůže, vyčistí volný okraj nehtu a vyleští nehet.

Japonská manikúra P-shine

Tento způsob manikúry je vhodný pro lámající se a štěpící se nehty. Jde o zaleštění speciálního přípravku v podobě pasty a pudru, který obsahuje jemné parafíny, včelí vosk, křemičitou hlinku, minerální látky, glycerin, panthenol, zinek, vitamíny A, E, H a provitamin B5. P-shine má vyhlazovací účinek, nehty jsou pružné, pevné a hydratované. Výsledkem jsou lesklé nehty. Aby byla aplikace účinná, měla by se po 4 týdnech opakovat.

Parafínový zábal

Parafín se hodí na všechny druhy pokožky, zvláště na suché, popraskané a hrubé ruce.  Má schopnost zadržovat teplo, odstranit odumřelou kůži a zlepšovat krevní oběh. Ruce se vydesinfikují a třikrát se postupně ponoří do parafínové vany. Poté se vloží do igelitových rukavic a následně do termorukavic. Asi po 20 minutách se ruce vyjmou a výsledkem je jemná, hydratovaná a zdravější kůže již při prvním použítí.

Gel-lak

Velmi oblíbený speciální lak na přírodní, ale i gelové nehty, který se vytvrzuje v UV lampě a vydrží 2-3 týdny. Hodí se nejvíce pro zákaznice, které chtějí mít své přirozené krátké nehty. Na přírodní nehet se nanesou dohromady čtyři tenké vrstvy gel-laku, které se nechají vytvrdit. Tuto metodu ocení zákaznice, které nebaví trávit čas nad lakováním nehtů.

Francouzské lakování

Pod tímto názvem se skrývá speciální postup lakování nehtů. V dnešní době je velice oblíbený pro elegantní vzhled  a praktické využití. Hodí se ke všemu, jak na sport, tak na slavnostní příležitosti. Naneseme podkladový lak, bílým lakem naneseme zbytek špičky nehtu a necháme zaschnout. Poté přetřeme vrchním lakem.

Modeláž nehtů

Tato metoda je vhodná pro zákaznice, které chtějí mít dlouhé nehty a nemohou jich dosáhnou přirozenou cestou, nebo pro příležitosti jako jsou plesy, svatby…
U této metody ovšem musíme počítat s tím, že nehet odrůstá a je potřeba docházet po 3-4 týdnech na doplnění, jinak by nehet odpadl. Používáme modeláž gelovou nebo acrylovou.

Gelová modeláž - nehty jsou šetrnější, pružnější a přirozenější. Na přírodní nehet nalepíme typ, upravíme délku a tvar dle přání zákaznice a potáhneme gelem. Dáme vytvrdit do UV lampy. Poté nehty nazdobíme dle přání. Doba trvání modeláže je 1 až 1,5 hod., záleží na náročnosti zdobení.